KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15306349
nr 1530 6349
Ernst Wrede
(1907-1973), Sverige
Pastell, Signerad. Pojke med ljus, 42x30 cm, yttermått inklusive ram. 48x37 cm
Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:11:23
24/3 12:47:50
100 kr
27/3 20:06:24